
Розпилювач дозатор для олії та оцту 200 мл, диспенсер для оцту, розприскувач для олії
125 ₴
- В наявності
- Код: NR-461
Розпилювач для олії та оцту виготовлений з високоякісних матеріалів, з великою кнопкою натискання, легко натискається та контролює дозування.
Спрей оливкової олії - ідеальний інструмент для дому та кухні. Залийте в розпилювач вашу улюблену олію, оцет, соєвий соус, лимонний або лаймовий сік.
Широко використовується для приготування салатів, барбекю, випічки, смаження.
Рекомендації по використанню:
Оскільки щільність олії відрізняється від густини води, масло може розпорошуватися не так легко, як вода. Ми пропонуємо вам тримати розпилювач трохи вище, коли ви використовуєте оливкову олію, тримайте пляшку вертикально, наскільки це можливо, щоб отримати кращий ефект від розпилення. на вулицю в зону готування барбекю.
Якщо вам потрібен кухонний інструмент, який допоможе вам контролювати витрату масла, спробуйте розпилювач масла R88687, розпилюйте масло замість того, щоб виливати його.
Менше калорій, високоефективне використання олії та соусів без втрат, покращення смаку вашої страви з розпилювачем.
Матеріал: скло
Об'єм: 200мл
Висота: 17 см
Комплектація: пляшка-спрей
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Спрей |
| Застосування | Для рідких продуктів |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Кругла |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 0.2 л |
| Діаметр | 65 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 170 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 125 ₴









