
Пляшка дозатор для олії диспенсер із силіконовим пензликом для кухні 630 мл Бірюзовий
180 ₴
- В наявності
- Код: NR-574
Пляшка для олії з пензликом для гриля 2 в 1, скляний дозатор оливкової олії для кухні, випічки, барбекю, грилю, аерогрилю та сковороди
1. Безпечний матеріал: Кухонні пляшки виготовлені з високоякісного силікону, що не містить BPA та екологічно чистого. Короткий пензлик не має специфічного запаху, не деформується, термостійкий, міцний і не легко ламається.
2. Простота використання: Наша скляна пляшка для олії виготовлена з нержавіючої сталі 77. Похилий отвір для зливу олії запобігає капанню, пляшка легка і дозволяє використовувати її однією рукою для зручного приготування їжі. Дозатор олії з пензликом досить великий, тому ви можете легко наливати олію, уксус, олію чилі та різні рідкі спеції.
3. Можливість контролювати кількість олії: Конструкція верхньої лійки дозволяє швидко наливати олію невеликими рухами, а точна шкала дозволяє контролювати кількість олії. Конструкція отвору для зливу олії також запобігає проливанню.
4. Легко чистити: кожен комплект дозатора олії можна розібрати та почистити окремо, а дозатор для пляшки з олією легко встановлюється, після кожного очищення досить просто висушити його на повітрі.
5. Застосування: пензлик для олії можна використовувати окремо, вона підходить для нанесення кетчупу, шоколадного соусу та арахісової олії. Підходить для приготування їжі на кухні, барбекю, випічки, смаження індички на грилі, використання в аерогрилі і т.д.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пляшка |
| Застосування | Для рідких продуктів |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Кругла |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 0.63 л |
| Діаметр | 95 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 260 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 180 ₴



