
Пляшка дозатор для олії і оцту диспенсер скляна середня 350 мл
145 ₴
- В наявності
- Код: NR-434
Пляшка дозатор для олії і оцту диспенсер скляна середня 350 мл
Пляшка для оливкової олії. Має захист від протікання та крапель. Герметичний дозатор для оцту. Виготовлений з нержавіючої сталі та скла, цей дозатор для олії зручний та зручний. Пляшка для оливкової олії на кухні. Її полірована поверхня додає відчуття моди та сучасності, тому вона добре поєднується з різними стилями кухонного декору.
Характеристики
- Місткість: Диспенсер для кухонної олії 350 мл
- Пляшка для кухонного оцту.
- Матеріал: Скло, пляшка для оливкової олії з нержавіючої сталі
- Колір: Срібна Пляшка для кухонної олії
- Зручне зберігання рідини для приготування їжі, чудово підходить для вашої домашньої кухні. Диспенсер для олії.
- Виготовлений з нержавіючої сталі, скла та дуже зручний для наливання соусу.
- Широко використовується на кухні, для пікніка, вдома, в ресторані тощо. Пляшка для олії.
- Підходить для олії, оливкової олії, оцту, соєвого соусу, вина та інших рідких приправ. Пляшка для олії.
- Пляшка для олії легка та компактна, її легко використовувати, зберігати та носити з собою. Пляшка для оцту.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пляшка |
| Застосування | Для рідких продуктів |
| Матеріал | Скло |
| Форма | Кругла |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 0.35 л |
| Діаметр | 65 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 260 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 145 ₴




