
Пробка дозатор, насадка для пляшки олії, оцту, сиропу, соєвого соусу та напоїв
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (93) 033-67-55
- В наявності
- Код: NR-583
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий дозатор олії виготовлений з екологічно чистих матеріалів та має тривалий термін експлуатації. Дозатор можна використовувати практично для будь-якої пляшки. Корок накручується на пляшку. А щоб рідина не протікала між пробкою та шийкою пляшки є спеціальна гумова прокладка, що запобігає витоку.
Для використання дозатора достатньо натиснути на спеціальний важіль і через спеціально вигнутий носик відбудеться подача вмісту пляшки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кришка |
| Застосування | Для рідких продуктів |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сріблястий |
| Діаметр | 30 мм |
| Довжина | 0 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 80 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 49 ₴


